Moduły Blogowe

Moduły Blogowe

Wpisy na blogu, czyli posty

Wpisy

Moduł pozwala tworzyć wpisy na blogu przy użyciu wbudowanego edytora podobnego do Microsoft Word. Do wpisu można wstawiać linki, zdjęcia, pliki dźwiękowe, filmy, tabele, listy i pliki do pobrania. Edytor ciągle zapisuje zmiany na serwerze, dlatego w razie przypadkowego zamknięcia przeglądarki nie ma mowy o stracie danych.

Kategorie na blogu

Kategorie

Służą do porządkowania wpisów na stronie. W prosty sposób można tworzyć kategorie i podkategorie, nawet do kilku poziomów zagnieżdżeń. Kategorie nie tylko ułatwiają nawigację na stronie, ale też wpływają pozytywnie na pozycjonowanie.

Tagi - przydatne narzędzie na blogu internetowym

Tagi

Sposób na dodatkową organizację wpisów na blogu. Można je dowolnie tworzyć i używać w postach.

Archiwum wpisów

Archiwum wpisów

Podstrona wyświetlająca listę artykułów w zadanej kolejności. Możliwe jest wyświetlanie wpisów chronologicznie, według tematyki, a nawet ustawiać je ręcznie. Archiwum jest najważniejszym miejscem na blogu - tam wchodzą odwiedzający w pierwszej kolejności.

Playlista wpisów

Playlisty wpisów

Moduł umożliwiający układanie cykli z artykułów, które zostały stworzone z myślą o przeczytaniu jeden po drugim. Zdecydowanie zwiększa zaangażowanie użytkownika i sprawia, że czas spędzony na stronie rośnie.

Podobne wpisy

Podobne wpisy

Moduł, który wyświetla się pod pojedynczym wpisem. Proponuje podobne artykuły do tego, który właśnie został przeczytany.

Tajne artykuły na hasło

Tajne artykuły na hasło

Moduł umożliwia tworzenie specjalnych wpisów, które będą przeznaczone tylko dla użytkowników posiadających hasło. Umożliwia sprzedawanie dostępu do treści bądź udostępnianie jej tylko wybranym osobom.

Komentarze na platformie disqus

Komentarze Disqus

Możliwość zastąpienia zwykłych komentarzy modułem Disqus pozwalającym na stworzenie jednego konta do komentowania na wielu tysiącach stron internetowych. Moduł przyczynia się do zwiększenia ilości komentarzy na blogu

Komentarze Facebook

Komentarze Facebook

Moduł, który podmienia standardowe komentarze na te znane z Facebooka. Rozwiązanie ma wiele zalet - przede wszystkim umożliwia komentowanie bez zakładania konta na stronie - wystarczy konto na FB.

ocena artykułu

Ocena artykułu

Pozwala na dodanie oceny do każdego wpisu. Dzięki modułowi użytkownicy mogą już na poziomie archiwum wpisów zobaczyć ocenę artykułu i zdecydować, czy dany tekst jest warty ich uwagi.

Notka biograficzna

Notka biograficzna autora

Moduł, który wyświetla pod wpisem informacje o autorze oraz jego zdjęcie. Na blogu tworzyć można nieograniczoną ilość notek biograficznych i dołączać je do wpisów. W każdej chwili można je edytować i zmieniać zdjęcia.

Zapis do Newslettera

Zapis do newslettera

Moduł, który pozwala na zapisanie się do newslettera poprzez stronę internetową. Dostępne są integracje z systemami GetResponse, Mail Chimp, czy Freshmail.

Top 10 artykułów

TOP 10 artykułów

Wyróżnienie najlepszych, najczęściej klikanych artykułów w specjalnej sekcji na stronie, do której odnośniki można umieścić w menu.

Wyszukiwarka wpisów

Wyszukiwarka

Łatwa do użycia i dostępna z każdej podstrony w serwisie. Posłuży do wyszukiwania postów po nazwie, treści, tagach, czy kategoriach. Dodatkowo, możliwe jest dodanie podpowiedzi, które będą wyświetlać się w trakcie wpisywania tekstu do pola wyszukiwarki.

Popup na stronie internetowej

POP UP

Moduł umożliwia dodanie dowolnej ilości wyskakujących okienek na stronę i wyświetlanie ich według ściśle przyjętych kryteriów - chęć opuszczenia strony, wejście na konkretną podstronę, kliknięcie w przycisk, automatyczne pojawienie się po określonym czasie.

Studio Kreacja

Plac 20 Października 4,
63-100 Śrem

Należymy do