Moduły Deweloper

Moduły Deweloper

Katalog inwestycji i mieszkań

Katalog inwestycji i mieszkań

Innowacyjne podejście do prezentacji mieszkań na stronie internetowej. Oprócz zwykłej listy pełnej danych można także skorzystać z interaktywnego planu budynku, piętra itd. i wybrać odpowiednie mieszkanie.

Wyszukiwarka Mieszkań

Wyszukiwarka mieszkań

Zaawansowana wyszukiwarka, która filtruje mieszkania i wyświetla tylko i wyłącznie te, które spełniają wymagania. Przykładowo, w danym zakresie cen, czy lokalizacji. Umożliwia wyświetlanie klientom mieszkań, które będą ich interesować i będą mieścić się w budżecie.

Interaktywne Budynki

Interaktywne budynki

Zaproś potencjalnego klienta na stronę, aby zapoznał się z budynkiem, wybrał interesujące go piętro, a następnie obejrzał plan mieszkań. Interaktywny budynek zwiększa zainteresowanie ofertą, a także pozwala klientom zapoznać się z mieszkaniem.

Lista mieszkań z dostępnością

Lista mieszkań z dostępnością

Prosty moduł, dzięki któremu w jasny sposób można zakomunikować, że dane mieszkanie jest sprzedane lub wynajęte. Wystarczy jedno kliknięcie i stan mieszkania zostaje zmieniony.

Plan mieszkania

Plan mieszkania

Moduł umożliwia umieszczenie na stronie planu mieszkania wraz z wszystkimi wymiarami. Istnieje możliwość wypisania dokładnych danych mieszkania, takich jak piętro, metraż, ilość pokoi, obecność balkonu itd.

Karta lokalu

Karta do pobrania

Daj swoim potencjalnym klientom możliwość pobrania karty lokalu prosto ze strony internetowej. Implementacja modułu pozwoli klientom na dokładne zapoznanie się z ofertą na wydruku.

Formularz zapytania

Formularz zapytania

Najłatwiejszy dla klienta sposób na kontakt z firmą. Po złożeniu zapytania wysyłane jest ono e-mailem nie tylko do Ciebie, ale też nadawcy - jako potwierdzenie. Klient w formularzu zostawia swoje dane, dlatego z łatwością można się do niego dodzwonić, czy odpisać.

Plan osiedla

Plan osiedla

Moduł wyświetlający mapę osiedla, na którym znajduje się mieszkanie lub dom. Pokazuje nie tylko atrakcyjność lokalizacji, ale też odległości do poszczególnych punktów, takich jak sklep, czy przystanek komunikacji miejskiej.

Dziennik Budowy

Dziennik budowy

Dzięki temu modułowi można w prosty sposób przedstawić klientom historię powstawania budynku wraz ze zdjęciami w formie prostej linii czasu, którą można edytować w miarę postępu budowy.

aktualności

Aktualności

Bądź w kontakcie z klientami - wprowadź moduł z aktualnościami na stronę internetową. Dzięki temu będziesz miał możliwość informowania swoich klientów o bieżących sprawach.

Polecane oferty

Polecane oferty

Moduł może generować najbardziej trafne oferty w oparciu o upodobania klienta lub wyświetlać tylko oferty, które zostały ręcznie wybrane. Ważny element, który może się wyświetlać na głównej stronie lub w pobliżu innych ofert.

Popup na stronie internetowej

POP UP

Moduł umożliwia dodanie dowolnej ilości wyskakujących okienek na stronę i wyświetlanie ich według ściśle przyjętych kryteriów - chęć opuszczenia strony, wejście na konkretną podstronę, kliknięcie w przycisk, automatyczne pojawienie się po określonym czasie.

Studio Kreacja

Plac 20 Października 4,
63-100 Śrem

Należymy do