Moduły Nieruchomości

Moduły Nieruchomości

Plan mieszkania

Oferty nieruchomości

Moduł umożliwia wstawianie na stronę nieograniczonej ilości ofert sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Szczegółowa oferta zawierająca najważniejsze dane to dobry sposób na pokazanie nieruchomości od jak najlepszej strony.

Wyszukiwarka mieszkań

Wyszukiwarka mieszkań

Zaawansowana wyszukiwarka, która filtruje mieszkania i wyświetla tylko i wyłącznie te, które spełniają wymagania. Przykładowo, w danym zakresie cen, czy lokalizacji. Umożliwia wyświetlanie klientom mieszkań, które będą ich interesować i będą mieścić się w budżecie.

Widoki

Widoki: kafelki, lista, mapa

Ułatwienie dla użytkowników w postaci 3 widoków do wyboru. Dzięki nim strona jest przystępna i łatwa w nawigacji dla każdego.

Generator ofert PDF dla klienta

Generator ofert PDF dla klienta

Daj klientom możliwość pobrania oferty wprost ze strony internetowej. Implementacja tego modułu pozwoli klientowi na dokładne zapoznanie się z ofertą na wydruku.

Generator ofert PDF do gabloty

Generator ofert PDF do gabloty

Połącz swoje wszystkie narzędzia w jedno, które jest dodatkowo stroną internetową. Jednym kliknięciem wydrukuj oferty nieruchomości, które można umieścić w gablocie.

Kalkulator Opłat

Kalkulator kosztów

Udostępnij klientom moduł kalkulatora kosztów, który rozwieje wszelkie niepewności. Kalkulator na podstawie kosztu nieruchomości oblicza podatek, taksę notarialną, opłatę sądową, prowizję agencji i zwraca całościowy koszt nieruchomości.

Prezentacja oferty z Google Street View

Prezentacja oferty z Google Street View

Zaprezentuj nieruchomość w pełnej okazałości dzięki interaktywnej aplikacji Google Street View. Możliwe jest obejrzenie budynku z każdej strony - również od góry.

oferta agenta

Oferty Agenta

Przypisz do każdej oferty pracownika odpowiedzialnego. Dzięki temu klienci będą kontaktować się tylko z nim w tej sprawie. Wystarczy przy dodawaniu oferty wybrać agenta z listy.

Studio Kreacja

Plac 20 Października 4,
63-100 Śrem

Należymy do