Moduły Podstawowe

Moduły Podstawowe

Podstrony

Moduł umożliwia tworzenie podstron opisowych, zawierających tekst, zdjęcia, tabele, pliki do pobrania, linki, a nawet materiał video czy pliki flash. Moduł jest wyposażony w edytor treści podobny do Microsoft Word, który pozwala na dowolne formatowanie treści oraz wstawianie elementów takich jak: grafika, animacje flash, tabele, linki. Możliwe jest również przełączenie się w tryb edycji źródła HTML.

Bloki treści

Potrzebujesz często dodatkowych miejsc na stronie, aby pokazać inne informacje lub zaprezentować baner albo plakat. Do tego celu służą bloki treści, które wcześniej są ustawione w projekcie graficznym witryny. Blok taki posiada edytor podobny do Microsoft Word, za pomocą którego można wstawiać i formatować tekst, grafiki, tabele, pliki, podpinać linki albo wklejać kod HTML.

Aktualności

Zazwyczaj występują w formie listy aktualności, a po wejściu można przeczytać cały artykuł. Moduł posiada graficzny edytor podobny do Microsoft Word, który umożliwia dowolne formatowanie treści oraz wstawianie w treść elementów takich jak: grafika, animacje flash, tabele, linki. Na bazie tego modułu mogą funkcjonować takie kategorie serwisu jak np. aktualności, informacje dla prasy, napisali o nas, blogi, baza wiedzy itd. W prosty sposób można tworzyć kategorie i podkategorie, nawet  do kilku poziomów zagnieżdżeń.

Box Facebooka na stronie

Interaktywny moduł pozwalający na wyświetlanie na stronie aktualności z Fanpage'a. Box można umieścić w stopce, u góry strony, a nawet przy krawędzi ekranu. Wtedy, po najechaniu kursorem lub kliknięciu, segment wysuwa się. Moduł pozwala na zwiększenie ilości fanów firmy na Facebooku - użytkownik odwiedzający witrynę może zainteresować się treścią umieszczoną na stronie na Facebooku

Nawigacja i menu

Zarządzanie menu w serwisie to bardzo ważna sprawa. Moduł edycji nawigacji pozwala na tworzenie głównego i wielu dodatkowych menu, a także ma możliwość rozbudowywania danej pozycji o podmenu. Możesz zagnieżdżać do wielu poziomów tworząc rozwijane podmenu. Tworzenie menu odbywa się na zasadzie układania pozycji w menu jak klockow poprzez złapanie nazwy i upuszczenie w wybranym miejscu.

Galerie zdjęć

Koniec z ręczną obróbką zdjęć - po prostu robisz zdjęcia i wrzucasz na stronę. Resztą zajmuje się CMS. Redaktor serwisu posiada możliwość tworzenia wielu galerii, będących zbiorem zdjęć wysłanych na serwer za pomocą panelu administracyjnego. Ułatwienie stanowi możliwość jednoczesnego przesłania kilku plików. Przy tworzeniu galerii należy wpisać jej tytuł oraz opcjonalnie krótki opis. Dla każdego zdjęcia można dodać jego opis, a także tekst alternatywny, który zostanie pokazany wówczas, gdy wyświetlenie zdjęcia będzie niemożliwe. Zdjęcia w tym module można kadrować i zmniejszać lub powiększać.

Wyszukiwarka

Umożliwia użytkownikowi w prosty sposób dotarcie do interesującej go informacji za pomocą słów/fraz kluczowych. Po wpisaniu słowa kluczowego w pole do tego przeznaczone, internauta jest przekierowany na podstronę z wynikami wyszukiwania.

Biblioteka plików

Moduł umożliwia wgrywanie zdjęć na serwer poprzez opcję wybrania plików i przeciągnięcia do okna przeglądarki. Po opuszczeniu wgrywa się cała lista plików za jednym razem. Możesz wstawić na stronę dowolne pliki. Wszystkie pliki są przechowywane i katalogowane w repozytorium plików. W zależności od rozszerzenia automatycznie dodawana jest ikona, wyświetlana razem z linkiem do pliku.

Foldery plików

Moduł, który ułatwia porządkowanie plików w panelu zarządzania. Dodaje on możliwość grupowania wszystkich plików poprzez umieszczanie ich w folderach, które można dowolnie nazwać.

Formularz kontaktowy

Moduł często wykorzystywany w celu ułatwienia kontaktu mailowego użytkownikom serwisu z firmą. Internauta za pomocą prostego formularza zamieszczonego na stronie ma możliwość zadania pytania bez konieczności korzystania z klienta pocztowego. Formularz kontaktowy może mieć wiele zastosowań np. formularz kontaktu czy formularz zapytania ofertowego.

Mapa serwisu

Mapa serwisu generowana jest automatycznie. Stanowi ona element nawigacyjny, ukazując strukturę serwisu w sposób jasny i przejrzysty. Jest szczególnie pomocna w rozbudowanych serwisach posiadających wiele podstron. Poprzez kliknięcie na określony odnośnik znajdujący się na mapie, internauta jest kierowany od razu do miejsca, które wybrał.

Wtyczki społecznościowe

Moduł ten pozwala internautom na polecanie serwisu www. Wykorzystując różnego rodzaju wtyczki np. Facebook lub Google internauta może wstawić link do Twojej strony w różnych miejscach internetu. W ten sposób poleca Twoją witrynę innym użytkownikom.

Mailingi i newsletter

Dzięki integracji z narzędziem Freshmail przygotujemy ładny i skuteczny formularz zapisywania się na newsletter lub biuletyn. Dzięki Freshmail możesz wysyłać wiadomości do swoich użytkowników, fanów i klientów. Dzięki specjalnemu edytorowi tworzenia wiadomości możesz wykonać nieograniczoną kreację. Następnie po wysyłce możesz sprawdzać efekty. Dowiesz się, ile osób otworzyło ofertę i wysłało zapytanie.

Statystyki

Masz możliwość mierzenia ilości odwiedzin, użytkowników, odsłon wg dnia, tygodnia lub miesiąca. Możesz sprawdzić skąd wchodzą użytkownicy, czy to województwo czy konkretna miejscowość. Sprawdzisz czego szukali, jakie słowa wpisali w Google, że trafili do Ciebie. Dowiesz się również, która podstrona jest najczęściej odwiedzana i to wszystko za pomocą wbudowanego narzędzia Google Analytics.

System banerowy

Aplikacja pozwala dodawać banery tradycyjne oraz typu pop-up i publikować je w dowolnie wybranym miejscu w serwisie (zdefiniowanym na etapie projektowania witryny). Jest to doskonałe narzędzie do informowania użytkowników o ważnych wydarzeniach/informacjach związanych z firmą i jej ofertą.

Slider, animowane grafiki

Animowane zdjęcia pozwalają zwiększyć dynamikę strony i jej atrakcyjność wizualną. Nie trzeba drogich technologii flash, aby uzyskać zadowalające efekty. Dzięki sliderowi samemu możesz zmieniać animowane obrazy i teksty oraz ustalać ich kolejność, a nawet efekt wyświetlania kolejnych obrazów.

Dostęp do tajnych treści

Moduł pozwala na ukrywanie treści tylko dla zalogowanych użytkowników. Można zbierać e-maile użytkowników i budować bazę mailingową, a zainteresowane osoby podczas kolejnej wizyty na stronie zobaczą tajne treści bez ponownego podawania maila. Można ustawić hasło do wybranych stron.

Załączniki i pliki do pobrania

Prosty w obsłudze moduł załączania plików do pobrania. Użytkownik zobaczy nazwę, opis, wielkość pliku oraz ikonkę wskazującą format np. PDF lub DOC.

Optymalizator SEO

Moduł umożliwia szczegółowe opisanie stron pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarce Google. Możliwość dodania tytułu, opisu, słów kluczowych, a nawet spersonalizowania opisu, który widoczny będzie po udostępnieniu strony w Facebook lub Google+.

Polityka prywatności i Cookies

Polskie prawo obliguje do poinformowania użytkowników o działaniu plików Cookies i prawie prywatności. Specjalny moduł z komunikatem spełnia wytyczne Ustawy i w przyjazny sposób informuje o warunkach korzystania z serwisu.

Edytor wizualny Elementor

Edytor pozwala z łatwością zmienić układ strony lub stworzyć zupełnie nową podstronę od zera. Całość procesu tworzenia jest przystępna i nie wymaga wiedzy programistycznej. Wszystko opiera się o przeciąganie elementów w odpowiednie miejsca w kolumnach.

Studio Kreacja

Plac 20 Października 4,
63-100 Śrem

Należymy do