1 miejsce za najlepszą stronę w Rzeczpospolita dla naszego klienta TLhub [58/150]

W 2021 mieliśmy okazję realizować rebranding oraz stronę internetową dla kancelarii prawno-podatkowej TLhub z Poznania. Do współpracy zaprosili nas TLhub i Bartosz Nowacki z firmy „All For Law”, która specjalizuje się w obsłudze kancelarii.

10 maja 2022 ogłoszony został wynik konkursu Rzeczpospolita, której celem było wybranie najlepszej strony internetowej kancelarii prawno-podatkowej w 2021 r.

1 miejsce zajęła strona kancelarii TLhub, przed GLC TAX Glumińska-Pawlic, Szymik, Kubista oraz Thedy & Partners.
Gratulujemy naszemu klientowi!

Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie zrealizować ten projekt. Włożyliśmy w niego sporo serducha, dziesiątki ulepszeń, korekt. Jesteśmy dumni z efektu końcowego.

W projekcie uczestniczyła większość naszego zespołu. Za branding odpowiadali Agnieszka Pawlak i projektant Patryk Federowicz i Bartosz Nowak z „All for Law”.

Zwycięską stronę zrealizowali UX/UI designer Marcelina Wojciechowska oraz Deweloperzy Tomasz Uzarowski i Marcin Czaiński. Za uzupełnienie contentu i przeprowadzenie sprawnej realizacji odpowiadali Łukasz Zieliński i Przemysław Bazanowski, a także niezwykle fachowy Bartosz Nowak z „All for Law.”

Bardzo dziękujemy wszystkim z firmy TLhub i Bartkowi za współpracę.  Warto było!

„55 stron internetowych oceniała kapituła w składzie: Joanna Parafianowicz, adwokat, redaktor portalu pokojadwokacki.pl, dr Grzegorz Furgał, specjalista ds. marketingu usług prawnych, i Michał Błazik, szef działu prawo online „Rz”.

Źródło:
https://www.rp.pl/zawody-prawnicze/art36258961-najlepsze-strony-internetowe-doradcow-liczy-sie-odwazny-pomysl

Kategorie

Podobne artykuły

Nie chcesz niczego przegapić?

Najnowsze wpisy, porady
i materiały prosto na Twój e-mail