O nas

Nasz manifest

We wszystkim, co robimy, kierujemy się skutecznością. Patrzymy na twój marketing holistycznie i wskazujemy, gdzie wymagane są działania, by zrealizować cele.

Realizujemy działania marketingowe, które mają sens. Potrafimy odmówić i powiedzieć, że coś jest bez sensu.

Praca dla naszych klientów to duża odpowiedzialność – nie nadużywamy danego nam zaufania. Działamy partnersko, bo myślimy długofalowo. Pracujemy dla Ciebie z pełnym zaangażowaniem.

Szukamy prostych sposobów na wdrożenie trudnych rozwiązań.
Nawet w małym budżecie znajdujemy sposób na to, by osiągnąć Twój cel. To chyba znak, że jesteśmy kreatywni.
Nasz plan to twój wzrost. To uzależnia.

11 LAT DOŚWIADCZENIA
13 SPECJALISTÓW
1400+ PROJEKTÓW
600+ KLIENTÓW
120 KAMPANII
300+ WWW
490% ROI*

* o 490% wyższy efekt z kampanii reklamowej na Facebook przeprowadzonej dla jednej z lokalnych kwiaciarni. To nasz rekord

Sylwia
Account Manager

Kreatywna, uśmiechnięta i gotowa na wyzwania. Jest multizadaniowa, pełna energii i uwielbia pracę z ludźmi. Zarządzanie, planowanie i organizacja to jej środowisko naturalne. Świetnie odnajduje się w pracy zespołowej. Po godzinach pasjonatka wizażowych i modowych trendów.

Otwartość

Kreatywność

Agnieszka
Account Manager

Zarządza, planuje i organizuje pracę w Studio Kreacja. Kreatywna i zaangażowana. 

Przemysław
Account Manager

Fanatyk internetu, social media, startupów. Projektuje interfejsy, realizuje i osiąga cele wizerunkowe oraz sprzedażowe dla wielu firm w różnych branżach. Doradza małym i średnim firmom. 

Maria
Graphic Designer

Maria ukończyła Wydział Architektury Politechniki Poznańskiej. W roku 2015 obroniła z wyróżnieniem dyplom z malarstwa. Absolwentka studiów podyplomowych na Wydziale Tkaniny i Ubiory Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Zajmuje się projektowaniem, identyfikacją wizualną, poligrafią, malarstwem sztalugowym oraz akwarelą.

Patryk
Graphic Designer

​Patryk specjalizuje się w budowaniu tożsamości marki. Jego zdaniem czytelność to podstawa silnego systemu identyfikacji wizualnej. Uważa, że skuteczny branding to połączenie wyjątkowych i niekonwencjonalnych rozwiązań oraz emocji i wartości towarzyszących marce. Twierdzi, że nic nie dzieje się przypadkowo.

Marcelina
UI/UX Designer

Marcelina jest absolwentką projektowania graficznego Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, a Web Design oraz UI/UX leży w obszarze jej szczególnego zainteresowania.

Tomasz Uzarowski webdeveloper Studio Kreacja

Tomasz
Web Developer

Wielbiciel wszystkiego, co związane z komputerami. Największą jego pasją jest tworzenie stron internetowych.

Łukasz
Content Manager

Zajmuje się tworzeniem stron www. Potrafi redagować teksty jak dziennikarz i zarządzać informacją jak logistyk. U niego wszystko musi być na swoim miejscu. Zawsze uśmiechnięty i gotowy, by pomóc w każdej sytuacji. 

Marcin
Web Developer

Programuje, koduje, uwielbia świat technologii internetowych. 

Miłosz
Web Developer

Uwielbia rozwiązywać programistyczne problemy i poznawać nowe technologie.

Skuteczność

Gosia
Opiekun klienta Social Media

​Wielbicielka kultury Japonii. Doskonale zarządza dokumentami i relacją z klientem. Specjalizuje się w mediach społecznościowych. Jej pasją jest rysowanie mangi japońskiej.

Kinga
Social Media Manager

Pasjonatka mediów społecznościowych, ciekawa każdego aspektu marketingu. Nie lubi stać w miejscu. ,,Zbieraj doświadczenia, miej odwagę próbować” to jej motto. Uwielbia sport. Każdą wolną chwilę stara się przeznaczyć na aktywność fizyczną.

Emilia
Social Media Manager

Kreatywna i tętniąca życiem. Interesuje się mediami od wielu lat, a na jej edukacyjnym koncie oprócz technika organizacji reklamy znajdziecie również dyplom ukończenia studiów I stopnia w zakresie marketingu internetowego. Należy do osób głodnych wiedzy i nowych wyzwań.

Praca dla naszych klientów to duża odpowiedzialność –
nie nadużywamy danego nam zaufania.
Jesteśmy odpowiednim partnerem na długie lata

Kompetencje
Zakres naszych kompetencji dzielimy na 3 główne obszary, które wzajemnie się przenikają i współdziałają, aby generować dla Ciebie efekty.

Przejrzyste
zasady

Oferujemy kompleksowe wsparcie w działaniach marketingowych. Nie zapytamy Cię jakich rozwiązań potrzebujesz, ale jakie są Twoje cele biznesowe. Do nas należy dobór odpowiednich narzędzi i ich wdrożenie.

Na każdym etapie współpracy dążymy do maksymalnej przejrzystości, ponieważ wierzymy, że jest ona podstawą dobrych relacji biznesowych oraz kluczem do skuteczności.

1
5
Przejrzyste warunki współpracy, jasne zapisy w umowie oraz gwarancje prawne i poufność.
01
2
5
Na bieżąco informujemy o postępach projektu i sprawnie reagujemy na Twoje sugestie.
02
3
5
W każdej chwili możesz skontaktować się z naszą obsługą przez telefon i email.
03
4
5
Otrzymujesz dostęp do podglądu projektów oraz chmury na wgrywanie Twoich materiałów.
04
5
5
Codzienne możesz obserwować postępy prac online na otrzymanym serwerze testowym.
05

Zaufało nam już ponad

600 Klientów z Polski i zagranicy

Mapa punktów
1
5
Przygotowana przez Studio Kreacja strona internetowa naszej firmy jest przejrzysta i estetyczna, dokładnie taka jak sobie ją wyobrażaliśmy. Sam projekt powstał w błyskawicznym tempie z pełnym zaangażowaniem ze strony zespołu Kreacji.
Przemek Kędzia, CEO LLidero SP. z o.o.
2
5
Współpracowaliśmy z firmą Studio kreacja w zakresie tworzenia logotypu oraz księgi marki. Efekty pracy oceniamy jako bardzo pozytywne. Z radością odbieramy pozytywne opinie klientów na temat naszej  identyfikacji wizualnej. Mogę polecić Studio kreacja jako rzetelnego i kompetentnego partnera do realizacji zaawansowanych projektów graficznych.
Marcin Krzyżowski, Prezes zarządu, Docufield sp. z o.o.
3
5
Od początku współpracy ze Studiem Kreacja zaangażowanie jej pracowników było na najwyższym poziomie. Wspólnie wypracowaliśmy spójną identyfikację wizualną firmy zgodnie z wyśrubowanymi oczekiwaniami właścicieli. Studio było bardzo elastyczne co do terminów i dopasowało każdy najdrobniejszy szczegół na jaki zwróciliśmy uwagę. Całość projektu zwróciło uwagę naszych partnerów biznesowych jak i klientów. Gorąco polecamy!
Sebastian Szymański, POSCHEN PPB.
4
5
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze Studiem Kreacja i Panem Przemkiem. Projekt został wykonany profesjonalnie, a każde poprawki uwzględnione i wprowadzone. Z przyjemnością polecamy tę firmę jako wiarygodnego partnera na każdym etapie zlecenia – od projektu, przez wdrożenie, doradztwo i pomoc.
Robert Żukowski, Właściciel Formatiq
5
5
Przygotowana przez Studio Kreacja strona internetowa naszej firmy jest przejrzysta i estetyczna, dokładnie taka jak sobie ją wyobrażaliśmy. Sam projekt powstał w błyskawicznym tempie z pełnym zaangażowaniem ze strony zespołu Kreacji.
Przemek Kędzia, CEO LLidero SP. z o.o.

Mówimy i piszemy o tym

#codziaławmarketingu