Autor wideo

Poradnik wideo

Zyskowne Sklepy internetowe

Interesuje Cię wysoka sprzedaż, wysokie konwersje, jak najmniej problemu i sklep, który będzie ogarniał mnóstwo rzeczy za Ciebie?

Do realizacji sklepów podchodzimy w taki sposób, abyś skupił się na pakowaniu i wysyłaniu paczek.

Twój przyszły sklep musi wycisnąć jak najwięcej z ruchu przychodzącego, aby reklama w którą zainwestujesz nie była studnią bez dna, a przyjemną inwestycją, która po prostu zwraca się wielokrotnie.

Obejrzyj sklepy, które wdrożyliśmy

SKLEPY

WOOCOMMERCE

Sklepy internetowe z rosnącą konwersją

Właśnie o to chodzi, aby Twój sklep pomagał Ci podnosić konwersję. Inwestujesz pieniądze w kampanie reklamowe, korzystasz z SEO, Google Ads, Facebook Ads, a efekty są jakie są. Chcesz lepiej, więcej?

W sklepie dobrze zaprojektowanym możesz to osiągnąć. Jednak, aby sklep dobrze konwertował musisz wiedzieć jak. 

Tutaj przychodzimy z pomocą. Wyciśniemy z każdego centymetra kwadratowego jak najwięcej, aby sklep nie tylko dobrze wyglądał, ale głównie sprzedawał.

Wyciśnij więcej ze swojego sklepu

Gdy patrzymy na sklep poprzez 14 warstw. Gdy realizując sklep przechodzimy przez sprawdzone ponad 200 punktów na naszej checkliście to wiedz, że będzie dobrze. Wyciskanie konwersji w sklepie nie należy do prostych czynności. 

Zupełnie inaczej jest gdy mamy metodologię, doświadczenie, dziesiątki świetnie sprawdzonych rozwiązań i w dodatku wiemy jak to wszystko poprawnie wdrożyć.

Efekty przychodzą automatycznie. Przekonaj się!

Sklep na automacie?

Wszystko ma działać tak, abyś skupił się na wysyłaniu paczek. Byłoby idealnie. 

Może tak być. Ustawienie wszystkich ścieżek użytkownika, automatyzacji, gotowych mechanizmów zajmuje sporo czasu. 

Natomiast wiemy, że ta inwestycja szybko się zwraca, bo nagle okazuje się… Ty masz tylko wysyłać paczki. A najlepiej nie Ty, a Twój pracownik. Tak powinien działać sklep na automacie. Chcesz taki?

sklep internetowy ador

Zaufało nam już ponad

1400 klientów z Polski i zagranicy

„Dziękuję i na pewno będę polecać!”

Szukając wykonawcy strony będącej wizytówką mojej firmy, trafiłam na projekty firmy Studio Kreacja. Po pierwszej rozmowie z Panem Przemysławem Bazanowskim wiedziałam, że to strzał w dziesiątkę! Strona spełnia moje wszelkie oczekiwania. Jest funkcjonalna, oryginalna, estetyczna i zaprojektowana idealnie do moich potrzeb. Ludzie pracujący w Studio Kreacja są rzetelni, terminowi i bardzo kreatywni! Dziękuję i na pewno będę polecać!

Joanna Karpińska

Biuro tłumaczeń językowych

„bardzo pomocni”

Firma Studio Kreacja wykonywała dla nas stronę internetową. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaproponowanych i wdrożonych rozwiązań i projektów. Również obsługa powdrożeniowa zasługuje na uznanie, wszelkie potrzebne zmiany wprowadzane są natychmiast. Pracownicy Studio Kreacja są również bardzo pomocni w przypadku pytań związanych z samodzielną obsługą strony. Będziemy na pewno kontynuować współpracę z firmą Studio Kreacja.

Iwona Ślebodzińska

Beauty College

„w jak najlepszym porządku”

Jeszcze raz dziękujemy za wykonanie zlecenia. Jeśli chodzi o wskazówkę, co moglibyście poprawić, ciężko mi cokolwiek wymyślić. Z mojej strony wszystko było w jak najlepszym porządku.

Adam Doliński

Proxima Sp.j.

Nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie?

Skontaktuj się z nami

Strony internetowe

Sylwia Karczyńska

Account Manager

tel. 570 820 704

sylwia@studiokreacja.pl

Formularz kontaktowy

Strony internetowe

Agnieszka Pawlak

Account Manager

tel. 514 820 704

agnieszka@studiokreacja.pl

Formularz kontaktowy

Baza wiedzy

Ostatnio na blogu