Mr Post – bohater w Studio Kreacja!

Portale społecznościowe zawładnęły na dobre naszym życiem. Spędzamy ogromną ilość czasu przeglądając tablicę na Facebook’u. To miejsce tworzenia relacji między użytkownikami a firmami oraz źródło informacji o danej marce.

Prowadząc własny biznes musisz zadbać o obecność w social mediach Twojej firmy. Nieważne, czy prowadzisz niewielki lokalny biznes, czy działasz na rynkach międzynarodowych – social media to Twój klucz do sukcesu! Jednak sam funpage to za mało. Potrzebny jest pomysł i konsekwencja w prowadzeniu działań oraz promocja Twojej strony na Facebook’u.

Zapytasz „dlaczego?” Ponieważ Facebook oraz inne kanały społecznościowe posiadają ogromny potencjał i dają możliwość dotarcia do Twoich Klientów w momencie, w którym poszukują oni danych usług lub produktów. To narzędzie pozwalające na bezpośrednią komunikację firmy z nimi.

Wydawać by się mogło, że prowadzenie strony firmowej jest proste. Każdy z nas korzysta z Facebook’a. Kilka kliknięć i strona gotowa. Trudność polega na przyciągnięciu potencjalnych Klientów. Tylko profesjonalnie prowadzony funpage przynosi rezultaty, co przekłada się na większe zyski.

Właśnie z tego powodu powstał Mr Post. To nasza nowa oferta skierowana do firm, które chcą prowadzić skuteczne kampanie w social media i budować pozytywne relacje z Klientami. Proponujemy różne warianty współpracy, by każdy mógł wybrać ofertę dostosowaną do swoich potrzeb.

Dlaczego warto wybrać Mr Post?Mr Post

  • indywidualnie przygotowana strategia marketingowa,
  • profesjonalnie przygotowanie treści, które są wartościowe dla odbiorcy,
  • budowanie relacji z Użytkownikami ,
  • stały kontakt z operatorem „Mr Post”,
  • płatna promocja w ramach Abonamentu,
  • comiesięczny raport z działań.

Zapraszamy na stronę: www.mrpost.pl i do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania oraz doradzimy, które rozwiązanie będzie najlepsze dla Twojej firmy.

Powitaj Mr Post’a w swojej firmie!

Kategorie

Tagi

Podobne artykuły

Nie chcesz niczego przegapić?

Najnowsze wpisy, porady
i materiały prosto na Twój e-mail