OFERTA PRACY:

Account Manager

Codzienne zadania:

  • Zarządzanie pracą studia
  • Koordynowanie pracy pracowników (planowanie realizacji, przydzielanie zadań pracownikom, monitorowanie czasów pracy)
  • Obsługa klientów (spotkania w biurze, rozmowy telefoniczne, maile)
  • Przygotowywanie dokumentów firmowych (oferty, umowy, harmonogramy)
  • Negocjowanie współpracy z klientam

Co musisz umieć?

  • Świetna organizacja pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Zarządzanie czasem pracy innych
  • Umiejętność pracy indywidualnej jak i zespołowej
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Chęć rozwoju
  • Kreatywność oraz samodzielność
  • Umiejętność rozwiązywania sporów z klientami
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność planowania

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość stron internetowych i sklepów (lub chęć szybkiej nauki w tym zakresie)
  • Podstawowa znajomość marketingu

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 4000 – 5000 zł netto (zależne od umiejętności)
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony (2 miesiące okres próbny)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetne warunki pracy w przytulnym biurze :)
  • Osobna salka konferencyjna i wypoczynkowa
  • Możliwość pracy w Home Office

Zapraszamy do kontaktu