OFERTA PRACY:

Web Developer WordPress

Co robimy?

Tworzymy strony i sklepy dla małych i średnich firm. Coraz częściej dla znanych brandów.
Działamy na WordPress i WooCommerce.

Codzienne zadania:

  • Tworzenie i modyfikacje stron WordPress
  • Tworzenie motywów WordPress (dokładne odwzorowanie projektów wykonanych w Adobe XD / Sketch),
  • Konfiguracja FTP, SSL, wgrywanie stron na serwer
  • Współpraca z zespołem (Project Manager, Webmaster, Web Designer, Web Developer),
  • Komunikacja CRM, Slack, Google Meet
  • Szacowanie czasochłonności zadań programistycznych,
  • Dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem

Wymagania:

  • Znajomość WordPress (wtyczki, szablony)
  • Języki HTML5, CSS3, JavaScript, PHP, MySQL,
  • Podstawowa znajomość GIT
  • Minimum 1 rok doświadczenia.

Mile widziane:

  • Znajomość WooCommerce
  • Znajomość React.js
  • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Pragnienie rozwoju zawodowego
  • Umiejętność pracy indywidualnej jak i zespołowej

Oferujemy:

  • Opracowany proces tworzenia www, procedury, checklisty
  • Wsparcie starszych programistów i mentora
  • Pracę w projektach dopasowanych do Twoich ulubionych technologii, jak i tych, w których chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności.
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony (2 miesiące próbne)
  • Wynagrodzenie 3000-5000 PLN na rękę (zależne od umiejętności)
  • Dostęp do platformy szkoleń + pokrycie kosztów certyfikacji
  • Możliwość rozwoju Twoich zainteresowań. Możesz publikować na naszym blogu, pomagać w rekrutacji programistów.
  • Prezenty i premia na święta
  • Bezproblemowe urlopy, również w długie weekendy i święta
  • Praca od 7:30 – 15:30 (na prośbę umożliwiamy również elastyczne godziny pracy oraz możliwe dłuższe przerwy gdy musisz coś załatwić)
  • Soboty i niedziele oczywiście wolne

Miejsce pracy:

  • 100% Home Office lub praca w biurze

Zainteresowany?

  • Napisz, załącz CV i link do wykonanych stron www –   przemyslaw@studiokreacja.pl