OFERTA PRACY:

Webdesigner

Co robimy?

Tworzymy strony i sklepy dla małych i średnich firm. Coraz częściej dla znanych brandów. Działamy na WordPress i WooCommerce.  Jesteś młody/młoda i bez doświadczenia? Szybko Cię wdrożymy i pokażemy w czym musisz się przeszkolić, aby wskoczyć na wymagany u nas poziom. Otrzymasz kursy i dostęp do wiedzy.

Codzienne zadania:

  • Projektowanie stron www
  • Tworzenie grafiki na potrzeby web
  • Uczestnictwo w spotkaniach zespołowych

Co musisz umieć?

  • Czytać ze zrozumieniem
  • Ogarniać pracę z edytorami tekstu Word, Excel
  • Znajomość programów graficznych (Adobe Illustrator, Photoshop)
  • Mile widziana znajomość programu Sketch (jeśli nie umiesz, to i tak się u nas nauczysz)

Cenimy również poniższe umiejętności:

  • umiejętność rozumienia funkcjonalności stron www
  • umiejętność organizacji pracy
  • analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • pragnienie rozwoju zawodowego
  • zainteresowanie najnowszymi trendami technologicznymi
  • umiejętność pracy indywidualnej jak i zespołowej

Oferujemy:

  • Na początek wynagrodzenie 4000-6000 PLN brutto (zależne od umiejętności)
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony (2 miesiące próbne)
  • Elastyczne godziny pracy (masz sprawę na mieście? luzik, pytasz i wychodzisz)
  • Świetne warunki pracy w przytulnym biurze :)
  • Kuchnia, napoje, kawa
  • Osobna salka konferencyjna i wypoczynkowa
  • Możliwość pracy w Home Office

Zapraszamy do kontaktu