3 powody, dlaczego warto dodawać Instastory? [15/150]

Facebook, Instagram oraz Youtube to giganci mediów społecznościowych. To właśnie w tych miejscach gromadzi się najwięcej użytkowników, którzy chętnie z nich korzystają. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was wpis o funkcji jednej z najpopularniejszych platform. Sprawdź, dlaczego warto dodawać Instastory?!

Od kilku lat możemy korzystać z funkcji Instagram Stories, która umożliwia nam publikację materiałów wideo oraz zdjęć, które są dostępne przez 24 godziny. Oprócz tego możemy dodać m.in: hasztagi, gify czy ankiety – wszystko po to, aby jeszcze bardziej zaangażować użytkowników do korzystania z tej aplikacji.

 

ZALETY INSTAGRAM STORIES

1. INTERAKTYWNY FORMAT

Instagram stale dodaje nowe udogodnienia. W trakcie tworzenia materiału graficznego dodaj do niego ankietę i zaangażuj fanów do głosowania! W ten sposób umacniasz swoją pozycję na tym kanale.

2. WPŁYWA NA ROZPOZNAWALNOŚĆ

Dzięki regularnym publikacjom budujesz rozpoznawalność swojej marki i powodujesz, że jest ona jeszcze bardziej widoczna.

3. BUDUJE ZASIĘG

Im więcej dodasz relacji, tym stajesz się jeszcze bardziej widoczny, ponieważ algorytm zwraca uwagę na liczbę publikacji. W ten sposób zwiększasz szanse na dotarcie do jeszcze większej grupy odbiorców.

 

Sprawdź naszą ofertę!

Kategorie

Podobne artykuły

Nie chcesz niczego przegapić?

Najnowsze wpisy, porady
i materiały prosto na Twój e-mail