4 pomysły na skuteczną promocję. [35/150]

Skuteczna promocja jest ważnym elementem dla każdego biznesu. Odpowiednie działania marketingowe we właściwym czasie będą kluczem do sukcesu Twojej firmy. Nie masz pomysłu na skuteczną promocję? Nie wiesz, jak przyciągnąć klientów i zbudować rozpoznawalność? Przeczytaj nasz artykuł!

 

  1. Social Media.

    Kampanie w mediach społecznościowych to idealne rozwiązanie dla wielu branż. Dzięki odpowiedniej konfiguracji za pomocą np. Facebooka możemy dotrzeć do osób z wybranymi zainteresowaniami, w wybranym wieku czy mieszkających w określonym obszarze. Są to możliwości rozpromowania marki nie tylko lokalnie, ale także globalnie.
  2. Oznakowanie na zewnątrz firmy.

    Reklama bilboard, szyld, flaga czy neon firmowy to elementy, które pozwolą Twojej marce budować rozpoznawalność marki. Warto tutaj pamiętać, że będą to działania lokalne. Spójny wizerunek firmy dzięki odpowiedniej identyfikacji wizualnej jest bardzo ważny w procesie budowania tożsamości marki. Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie CI? Zapraszamy do kontaktu!

  3. Plakaty i ulotki.

    Zapomniana forma promocji, ale nadal skuteczna. Taką formę proponujemy przede wszystkim dla firm działających lokalnie. Dobrze przygotowany plakat czy ulotki przyciągną wzrok potencjalnych klientów, ale są także ułatwieniem dla zespołu handlowców podczas spotkania! 

  4. Oznakowanie samochodów firmowych.Posiadasz służbowy samochód? Nie zapomnij o oznakowaniu! Podczas podróży po całej Polsce Twoje logo będzie zapamiętywane przez wiele osób a Twoja marka kojarzona. Sprawi to, że w przyszłości klient szybciej zdecyduje się właśnie na Twoją markę, ponieważ będzie ją kojarzył.

 

Prowadzisz firmę, ale nie masz przygotowanych odpowiednich materiałów? Studio Kreacja zajmie się całą twoją identyfikacją wizualną od A do Z!

 

Kategorie

Podobne artykuły

Nie chcesz niczego przegapić?

Najnowsze wpisy, porady
i materiały prosto na Twój e-mail