Jak zmienić wygląd sylwetki i ubrania za pomocą AI: Nowe możliwości w modzie i stylizacji!

Sztuczna inteligencja (AI) rewolucjonizuje sposób, w jaki możemy modyfikować nasz wygląd oraz ubrania na zdjęciach. Dzięki nowoczesnym narzędziom AI, takim jak Pincel, każdy może szybko i łatwo zmienić swoją sylwetkę, dodać mięśnie, zmniejszyć obwód talii lub wypróbować różne stylizacje bez potrzeby korzystania z zaawansowanego oprogramowania graficznego. W tym artykule przyjrzymy się, jak AI wpływa na modę i stylizację, oferując nowe, fascynujące możliwości.

Modyfikacja sylwetki za pomocą AI

AI w modzie to nie tylko nowość, ale także narzędzie, które znacząco ułatwia życie. Pincel, jedno z wiodących narzędzi w tej dziedzinie, pozwala na modyfikację wyglądu sylwetki za pomocą kilku prostych kroków:

  1. Wgraj zdjęcie: Zaczynamy od wgrania zdjęcia, które chcemy zmodyfikować. Najlepiej sprawdzają się portrety z prostym tłem.
  2. Użyj narzędzia pędzla: Pincel oferuje wygodne narzędzie pędzla do zaznaczania obszarów, które chcemy zmienić.
  3. Dodaj polecenie tekstowe: Możemy dodać polecenie tekstowe, np. „muskularna sylwetka” lub „sukienka wieczorowa”, aby określić, jakie zmiany chcemy zobaczyć.
  4. Generuj: Po wprowadzeniu wszystkich danych, klikamy „Generuj”, a AI dokonuje odpowiednich modyfikacji.
  5. Pobierz lub dopracuj: Po chwili możemy pobrać zmodyfikowane zdjęcie lub dokonać dodatkowych zmian, aby osiągnąć pożądany efekt.

Korzyści płynące z używania AI do modyfikacji zdjęć są liczne

Przede wszystkim, jest to rozwiązanie szybkie i ekonomiczne w porównaniu do zatrudniania profesjonalnych grafików. AI umożliwia również edytowanie zdjęć w prywatnym, domowym zaciszu, co zwiększa komfort użytkowników. Co więcej, wyniki są dostępne niemal natychmiast, co jest idealne dla osób potrzebujących szybkich zmian na zdjęciach do mediów społecznościowych czy profili zawodowych.

Profesjonalne zdjęcia i filmy produktowe są niezbędne, aby Twoje produkty wyróżniały się na tle konkurencji i przyciągały klientów. Zwykłe packshoty na białym tle na nikim już nie robią wrażenia i przede wszystkim, nie wykorzystują emocji. Spokojnie. Wiemy, jak to zmienić.

Przygotujemy dla Ciebie materiały wizualne najwyższej jakości, które podkreślą zalety Twoich produktów, zwiększą ich atrakcyjność i zaufanie Klientów.

Ty po prostu… Zainwestuj w profesjonalne prezentacje i obserwuj, jak Twoja sprzedaż rośnie! Mechanizm jest prosty: Ty wysyłasz nam zdjęcia swoich produktów zrobione telefonem lub dostarczasz produkty do nas, a my na ich podstawie tworzymy profesjonalne packshoty i zdjęcia aranżowane przy użyciu technologii AI.

Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak możemy wzmocnić wizerunek Twojej marki.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://studiokreacja.pl/zdjecia-i-wideo-produktowe-dla-e-commerce/

Nowe możliwości edytowania stylizacji

Sztuczna inteligencja (AI) otwiera przed nami także nowe możliwości w edytowaniu zdjęć, w tym zmiany ubrań na fotografiach. Wspomniane narzędzie takie jak Pincel umożliwia szybkie i łatwe modyfikacje, pozwalając na eksperymentowanie z różnymi stylami bez potrzeby korzystania z zaawansowanych programów graficznych. W tym artykule przyjrzymy się, jak AI zmienia sposób, w jaki możemy bawić się modą na zdjęciach.

Zmiana ubrań na zdjęciach za pomocą AI jest teraz prostsza niż kiedykolwiek. Narzędzie Pincel umożliwia użytkownikom modyfikację ubrań na zdjęciach w kilku prostych krokach:

  1. Wgraj zdjęcie: Zacznij od wgrania zdjęcia, które chcesz edytować, na platformę Pincel.
  2. Zaznacz obszar: Użyj narzędzia pędzla, aby zaznaczyć obszary, które chcesz zmienić.
  3. Dodaj polecenie tekstowe: Wprowadź tekstowy opis ubrań, które chciałbyś zobaczyć na zdjęciu, np. „czarna sukienka wieczorowa”.
  4. Generuj nowy wygląd: Kliknij przycisk generowania i poczekaj, aż AI dokona modyfikacji.

Pincel jest wygodniejszą i tańszą alternatywą dla zatrudniania profesjonalnych grafików, oferując szybkie wyniki bez potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy technicznej. Dodatkowo, AI automatyzuje większość procesu, co sprawia, że jest to łatwiejsze i szybsze niż korzystanie z tradycyjnych programów graficznych, takich jak Photoshop.

Sztuczna inteligencja przynosi rewolucję w sposobie edytowania zdjęć w kontekście zmiany ubrań. Narzędzia takie jak Pincel oferują łatwe, szybkie i ekonomiczne rozwiązania dla osób chcących eksperymentować z modą i stylizacją. Dzięki AI każdy może teraz bawić się modą, tworzyć wirtualne szafy i przygotowywać się na różne okazje bez potrzeby fizycznego przymierzania ubrań. W miarę rozwoju technologii AI, możemy spodziewać się jeszcze większej liczby innowacji, które zmienią nasze podejście do mody i stylizacji, czyniąc je bardziej dostępnymi i personalizowanymi niż kiedykolwiek wcześniej.

*źródło: https://blog.pincel.app/photo-clothes-ai/

* źródło: https://blog.pincel.app/body-shape/

Podobne artykuły

Nie chcesz niczego przegapić?

Najnowsze wpisy, porady
i materiały prosto na Twój e-mail