4 triki jak przyciągnąć fanów na Facebooka [18/150]

Nie od dziś wiadomo, że Facebook jest potężnym narzędziem reklamowym i nie bez powodu marki bardzo chętnie korzystają z tej platformy, ponieważ jest ona świetnym miejscem do promocji biznesu. Ze względu na ogromną popularność tego miejsca coraz trudniej jest zdobyć nowych obserwujących. Z tego powodu przygotowaliśmy krótki artykuł, w którym pokazaliśmy sposoby na przyciągnięcie fanów do swojego fanpejdża! Zachęcamy Was do zapoznania się z naszą treścią!

1. Wciągnij użytkownika w komunikację!

Najważniejsze jest to, aby zachęcić użytkowników do wyrażania własnego zdania. Angażuj ich w postach! Zapytaj swoich fanów, która realizacja bardziej się im podoba?! Jeśli robisz rebranding, to poproś ich o zagłosowanie w ankiecie na nowy projekt logo – w ten sposób pokazujesz, że bardzo cenisz sobie ich zdanie i zależy Ci na opinii Twoich klientów.

2. Remarketing

Remarketing to reklama, którą kierujesz do osób, które pojawiły się na Twojej stronie www. W ten sposób dajesz znać, że Twoja marka ma również profil na Facebooku. Jest to rodzaj płatnych działań, ale uwierz nam, że warto w to zainwestować!

3. Bądź na bieżąco

Stale śledź najnowsze trendy i wdrażaj je do swoich działań. Oprócz tego warto zajrzeć do konkurencji i zobaczyć, w jaki sposób prowadzi swoje działania w mediach społecznościowych.

4. Regularność

Zadbaj o to, aby dodawać posty dosyć systematycznie. W ten sposób nie stracisz zasięgu i przyzwyczaisz fanów do regularnych publikacji. Stwórz harmonogram i skorzystaj z zakładki narzędzia do planowania – dzięki tej opcji możesz zaplanować posty ze sporym wyprzedzeniem.

Kategorie

Podobne artykuły

Nie chcesz niczego przegapić?

Najnowsze wpisy, porady
i materiały prosto na Twój e-mail