Roll-up gdzie warto ich używać i jakie są ich rodzaje? [48/150]

Roll-up to stojak, na którym rozwija się materiał zapełniony treściami. Posiadając taki rodzaj reklamy można zaprezentować swoją firmę bądź produkty w każdym miejscu. Dzięki zastosowaniu odpornego na wilgoć materiału można postawić go zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczenia. Świetnie zareklamuje naszą działalność na akcjach promocyjnych, targach, konferencjach czy spotkaniach biznesowych.

Czym jest roll-up?

Roll-up przybiera formę reklamy. Dobranie u grafika odpowiedniej koncepcji daje nam większe szanse na wybicie się z tłumu i odbierani jesteśmy jako firma profesjonalna i wiarygodna. Określając w skrócie co to roll-up, to stojak reklamowy, który w bardzo prosty sposób się składa i rozwija oraz jest łatwy w użytkowaniu i transporcie. 

 

Z czego zbudowany jest roll-up?

Konstrukcja nośna obejmuje elementy aluminiowe, wydruki zaś występują na różnych materiałach. Jakich najczęściej?

– polipropylen,

– poliester,

– plakat PCV,

– flaga materiałowa.

 

Gdzie najlepiej zabrać ze sobą roll-up?

Przez swoją prostą formę i zastosowanie intensywnych kolorów przykuwają uwagę, dlatego najlepiej wykorzystać je w miejscach, gdzie liczy się szybkość działania na klienta. Takimi miejscami są targi, szkolenia czy akcje promocyjne. Roll-upy często wykorzystuje się jako dopełniacz spotkania branżowego ukazując np. rodzaje kółek do mebli. Pokazujemy w ten sposób swoje profesjonalnie przygotowanie do rozmowy, a klient przy okazji może w rzeczywistości zapoznać się z produktem i zapamiętać firmę na dłużej.

Jakie są rodzaje roll-upów?

Tak, roll-upy występują w różnych rodzajach! Dzielą się na parametry i klasy, których wybór uzależniony jest od częstotliwości użytkowania i ich celów. 

Jakie więc występują rodzaje? 

 

  1. Roll-up ekonomiczny

Jak sama nazwa wskazuje jest to najtańszy format roll-up dostępny na rynku. Składa się z taniego papieru i plastikowej konstrukcji. Najczęściej stosowany do jednorazowej ekspozycji. 

 

  1. Roll-up Premium oraz Elegance

Od poprzedniej wersji wyróżnia się wyższą jakością zarówno papierem jak i konstrukcją utrzymującą roll-up. Mocniejsza i odporniejsza podstawa daje gwarancję zapewnienia równowagi i dłuższej żywotności.

 

  1. Roll-up dwustronny 

To ciekawa opcja podczas targów gdzie potencjalni klienci odwiedzają nas z różnych stron pomieszczenia. Roll-up dwustronny znajdzie zastosowanie na większych imprezach.  

Jak wybrać najlepszy roll-up?

Wszystko zależy od miejsca i celu roll-upu. Na rynku możemy spotkać wiele różnych wersji, a to od przedsiębiorstwa zależy, który wybierze. Dla klientów, którzy chcą mieć na swoim pokładzie stabilną, długotrwałą reklamę polecamy roll-upy o masywniejszym i trwalszym podłożu. 

Pamiętaj! Oprócz zastosowaniu roll-upu czeka Cię również decyzja o jego wielkości. Warto wybrać ją zgodnie z zastosowaniem, tak aby dostosować rozmiar do potrzeb i wymagań. 

 

Jeżeli poszukujesz firmy, która zaprojektuje i wykona dla Ciebie roll-up zgodnie z Twoimi wymaganiami, zajrzyj do naszej oferty https://studiokreacja.pl/oferta/materialy-pos/ lub skontaktuj się z naszym przedstawicielem biuro@studiokreacja.pl

 

Kategorie

Podobne artykuły

Nie chcesz niczego przegapić?

Najnowsze wpisy, porady
i materiały prosto na Twój e-mail