Autor wideo

Poradnik wideo

Kreatywna agencja reklamowa Gdańsk

Dlaczego warto postawić na usługi, które oferuje nasza agencja reklamowa? Gdańsk to miasto, w którym można liczyć na pełne wsparcie Studia Kreacja w ramach zadań związanych z marketingiem online. Branding, tworzenie stron i sklepów, treści graficzne, obsługa social mediów – to zadania, które możemy wykonać dla Twojej firmy.

Obejrzyj portfolio

 

Nasza agencja kreatywna realizuje projekty dla klientów z Gdańska i pobliskich miast.
Działamy na rynku już 11 lat!

Oferta

Co możemy dla Ciebie zrobić?

01

BRANDING

02

STRONY WWW

03

SKLEPY INTERNETOWE

04

E-MARKETING

Co nas wyróżnia?

 • Terminowość
 • Wysoko jakość świadczonych usług
 • Oryginalne projekty
 • Doświadczenie

Jak wygląda proces realizacji?

 1. Omówienie projektu
 2. Przedstawienie oferty cenowej
 3. Projektowanie
 4. Poprawki
 5. Finalizacja

Identyfikacja wizualna – agencja brandingowa Gdańsk

Identyfikacja wizualna to jeden z podstawowych elementów tożsamości marki. Jest to istotna kwestia zarówno na samym początku, jak i trakcie dalszego funkcjonowania firmy. Składa się na nią szereg różnych elementów – m.in. logo, kolorystyka, oznakowania, ulotki marketingowe czy układ dokumentów marki. Wszystkie z nich może przygotować nasza agencja brandingowa. Gdańsk jest miastem, w którym warto postawić na rozwiązania, które pozwolą Ci się wyróżnić – nasze projekty idealnie współgrają ze sobą i skutecznie budują świadomość marki u odbiorców.

Strony internetowe – agencja reklamowa Gdańsk

Praktycznie każdy klient szukający informacji o firmie zaczyna od przeglądania jej oficjalnej strony. Witryna musi być zatem unikatowa, atrakcyjna i skutecznie wspierać działania marketingowe. Jak zadbać o te kwestie? Wystarczy skorzystać ze wsparcia, jakie oferuje firma reklamowaGdańsk jest miastem, w którym możesz zlecić nam stworzenie strony od podstaw. W naszych rękach leży stworzenie dobrze działającego kodu, atrakcyjnej szaty graficznej, ustalenie sposobu wyświetlania reklam, układu elementów czy też przygotowanie odpowiedniej optymalizacji SEO. Dodatkowo zapewniamy dostęp do pomocy technicznej i pomocy w obsłudze strony.

Nasza szeroka wiedza oraz praktyka z zakresu tworzenia i projektowania stron www w Gdańsku gwarantuje kreacje doskonałej strony internetowej. Tworzymy skuteczne strony internetowe w oprogramowaniu CMS.

Tworzymy responsywne strony internetowe w Gdańsku

Tworzenie sklepów internetowych – agencja kreatywna Gdańsk

E-commerce to niezwykle atrakcyjna, lecz także konkurencyjna branża – warto zatem zadbać, by Twój sklep skutecznie docierał do klientów, zapewniał intuicyjną obsługę i zachęcał do zakupów. To zadania, z którymi doskonale poradzi sobie agencja reklamowa. Gdańsk to miejsce, w którym prowadzisz swoje działania? Wybierz wsparcie Studia Kreacja – możemy pochwalić się wieloma projektami sklepów internetowych, które stale odnoszą sukces. Zapewniamy kompleksowe wsparcie: od przygotowania szaty graficznej, poprzez kod witryny, aż po pozycjonowanie i obsługę dodatkowych funkcji.Stworzyliśmy ogromną ilość atrakcyjnych sklepów internetowych w Słupcy i pobliskich miastach.

Podczas projektowania sklepów dla klientów ze Gdańska wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania.

 

Zalety naszych sklepów internetowych Gdańsk:

 • nieograniczona ilość produktów
 • pozycjonowanie pod SEO
 • responsywność
 • bezpieczeństwo sklepu
 • wiele opcji płatności

Jak wygląda proces realizacji strony internetowej w Gdańsku:

 1. Analiza potrzeb
 2. Przygotowanie projektu graficznego
 3. Uwzględnienie poprawek
 4. Kodowanie
 5. Testowanie
 6. Uruchomienie strony

Jeżeli chcesz posiadać stronę www, która będzie konkurowała z najlepszymi stronami,
postaw na odpowiednich ludzi i technologie.

Jesteś z Gdańska? Zastanawiasz się nad stroną www?
Sprawdź, jakie strony www tworzymy:

 • wizytówkowe
 • wizerunkowe
 • landing page
 • serwisy korporacyjne
 • blogi

W ramach naszej współpracy możesz liczyć na:

– nieograniczoną ilość korekt projektu strony wizerunkowej,
– pomoc techniczną,
– gwarancję
– oraz przekazanie praw autorskich i majątkowych.

Strona www to Twój najważniejszy wirtualny pracownik w marketingu. Tworzenie stron www zleć specjalistom od stron www.

Zaufało nam już ponad

600 klientów z Polski i zagranicy

„Z przyjemnością polecamy”

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze Studiem Kreacja i Panem Przemkiem. Projekt został wykonany profesjonalnie, a każde poprawki uwzględnione i wprowadzone. Z przyjemnością polecamy tę firmę jako wiarygodnego partnera na każdym etapie zlecenia – od projektu, przez wdrożenie, doradztwo i pomoc.

Robert Żukowski

Właściciel Formatiq

„projektanci z dużym doświadczeniem”

Firma Studio Kreacja wykonała dla Nas zupełnie nowy serwis internetowy. W kolejnym etapie współpracy otrzymaliśmy stopki e-mail, wsparcie w realizacji kampanii mailingowych, oraz animację wideo. Studio Kreacja zaproponowało wykonanie systemu automatycznego generowania ofert. Dzięki temu czas przygotowania ofert dla Naszych klientów zmalał kilkukrotnie. Współpraca przebiegała sprawnie, konkretnie i w terminie. Studio Kreacja to projektanci z dużym doświadczeniem, co dało się wyczuć podczas pierwszego spotkania. Potrafią wsłuchać się w potrzeby Klienta oraz doradzić odpowiedni wybór argumentując go konkretnymi przykładami.
Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Studio Kreacja każdej Firmie, która oczekuje projektów na najwyższym poziomie.

Tomasz Wilczyński

General Manager

„jestem zadowolona z efektu końcowego”

Zlecenie (wykonanie projektu stopki internetowej) wykonane terminowo, jestem zadowolona z efektu końcowego, wszystkie moje sugestie i prośby o modyfikacje były wykonywane na bieżąco.

Katarzyna Nitschke

ART-DOM Katarzyna Nitschke

Nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie?

Skontaktuj się z nami

Branding

Sylwia Karczyńska

Account Manager

tel. 570 820 704

sylwia@studiokreacja.pl

Formularz kontaktowy

Baza wiedzy

Ostatnio na blogu

Agencja kreatywna Gdańsk – social media

Nasza działalność obejmuje również wsparcie w prowadzeniu kont w mediach społecznościowych. Specjaliści od marketingu online zajmują się tworzeniem postów, komunikacją z klientami i przygotowywaniem kampanii.Strategię

 • Kampanię reklamową
 • Prowadzenie socialmedia

Prowadzimy social media różnym firmom, których siedziby znajdują się w Gdańsku i okolicach. Oprócz prowadzenia profili społecznościowych zajmujemy się również reklamą w mediach społecznościowych.

Jesteś klientem z Gdańska? Poprowadzimy Twojego Facebooka i inne social media.

branding

Prowadzenie LinkedIn Gdańsk

LinkedIn pozwala nawiązać kontakty z ludźmi z branży. W profesjonalny sposób zaprezentujemy Cię na LinkedIn. Stworzymy skuteczną  strategię, dzięki której nawiążesz nowe kontakty biznesowe.

www

Profesjonalne studio graficzne Gdańsk

Sprawdź możliwości naszego studia graficzego! Zajrzyj do portfolio!

Przygotujemy dla Ciebie także kreatywne grafiki, które pomogą w prowadzeniu działań marketingowych.

Tworzymy oryginalne projekty, które są skutecznym narzędziem marketingowym. W Gdańsku zajmujemy się grafiką reklamową DTP. Jako agencja reklamowa oferujemy kompleksowe wsparcie graficzne i technologiczne. Wiemy, że dobrze przygotowana publikacja drukowana może być kluczowym nośnikiem reklamowym.

Tworzymy niepowtarzalne projekty reklam

Działamy w