Autor wideo

Poradnik wideo

Zdjęcia i wideo produktowe dla e-commerce

Profesjonalne zdjęcia i filmy produktowe są niezbędne, aby Twoje produkty wyróżniały się na tle konkurencji i przyciągały klientów. Zwykłe packshoty na białym tle na nikim już nie robią wrażenia i przede wszystkim, nie wykorzystują emocji. Spokojnie. Wiemy, jak to zmienić.

Przygotujemy dla Ciebie materiały wizualne najwyższej jakości, które podkreślą zalety Twoich produktów, zwiększą ich atrakcyjność i zaufanie Klientów.

Ty po prostu… Zainwestuj w profesjonalne prezentacje i obserwuj, jak Twoja sprzedaż rośnie!

Zobacz przykładowe realizacje

Czy zdjęcia i wideo produktowe są dla Ciebie?

Ciągle brakuje Ci czasu i nie masz możliwości odpowiednio zadbać o wygląd Twoich produktów na sklepie? 

Ta oferta jest skierowana do właścicieli e-commerce takich jak Ty. Wygląd i aranżacja Twojego produktu ma większy wpływ na decyzje zakupowe Twoich Klientów niż sama cena. Dlatego nie możesz pozwolić sobie na słabe zdjęcia, bo to strata Twoich potencjalnych pieniędzy.

Wiemy jak w profesjonalny i atrakcyjny sposób przedstawić Twój produkt. Nie ograniczamy się do samych zdjęć. Stawiamy także na wideo produktowe i rozwiązania AI, które wycisną jeszcze większą sprzedaż dla Twojego ecommerce. 

Oferta:

Co konkretnie możemy dla Ciebie zrobić? 

Zdjęcia produktowe

Mechanizm jest prosty: Ty wysyłasz nam zdjęcia swoich produktów zrobione telefonem lub dostarczasz produkty do nas, a my na ich podstawie tworzymy profesjonalne packshoty i zdjęcia aranżowane przy użyciu technologii AI. 

Cena: od 30 zł za 1 zdjęcie

Miniaturki allegro 

Opracowujemy miniaturki produktów, które wyróżnią Twoje oferty na Allegro i innych platformach marketplace.

Cena: od 10 zł za 1 miniaturkę

Przykłady

Infografiki 

To sposób na szybkie i skuteczne przedstawienie kluczowych cech oraz zalet Twoich produktów. Atrakcyjna i przejrzysta forma infografik zwiększy zainteresowanie Twoimi produktami. 

Cena: od 90 zł za 1 infografikę

Przykłady

Filmiki produktowe nagrywane telefonem + autentyczny Lektor AI

Filmików produktowych nagranych telefonem jest wiele. Ale jedynie promil z nich ma dodatkowy atut w postaci profesjonalnego komentarza lektora AI. To szybkie i efektywne rozwiązanie, które pomoże klientowi podjąć decyzję o zakupie Twojego produktu.

Cena: od 399 zł za 1 filmik

Przykłady

Filmy profesjonalne
+ autentyczny Lektor AI


Najwyższa jakość i profesjonalne podejście
do prezentacji produktu. Filmy realizowane przed doświadczonych fotografów i wideomakerów. 

Cena: od 2000 zł

Przykłady

Etapy realizacji

Wysyłasz do nas produkty lub surowe zdjęcia (nawet zrobione telefonem). 

Otrzymujesz wycenę na maila. 

Po akceptacji wyceny realizujemy zdjęcia produktowe, wideo, miniaturki, infografiki lub filmy z lektorem AI.  

Otrzymujesz podgląd w formie online. 

Sprawdzasz czy projekt spełnia Twoje oczekiwania, jeżeli nie – masz prawo do jednej poprawki.  

Wybierasz ostateczne zdjęcia i opłacasz zamówienie. 

Otrzymujesz link do gotowych zdjęć. 

FAQ

Czy mogę zamówić sesję zdjęciową dla wielu produktów jednocześnie?

+

Tak. Oferujemy atrakcyjne ceny dla zamówień zbiorczych, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych opcji i pakietów

Czy muszę Wam dostarczyć własne materiały?

+

W przypadku zdjęć i wideo nagrywanych telefonem, prosimy o dostarczenie produktów w stanie idealnym, gotowych do fotografowania lub filmowania.

Czy oferujecie retusz i edycję zdjęć?

+

Poprawiamy kolory, usuwamy niedoskonałości, dodajemy cienie i refleksy, a także dostosowujemy zdjęcia do Twoich indywidualnych wymagań.

Czy mogę zamówić próbki przed podjęciem decyzji o pełnym zamówieniu?

+

Przed podjęciem decyzji możesz zapoznać się z naszym bogatym zbiorem realizacji dla różnych branż.
Jednocześnie w przypadku zdjęć otrzymujesz podgląd na obrobione zdjęcia (w formie miniaturek ze znakiem wodnym) i opłacasz tylko te zdjęcia, które chcesz wykorzystać.

Czy usługa obejmuje także tłumaczenia lektora AI na inne języki?

+

Tak, oferujemy możliwość tłumaczenia tekstów i nagrań lektora AI na inne języki. Dzięki temu możesz zwiększyć zasięg swoich produktów na rynkach zagranicznych.

Jak długo trwa realizacja zamówienia na zdjęcia i filmiki produktowe?

+

Czas realizacji zamówienia zależy od rodzaju i ilości zamówionych materiałów. Zdjęcia produktowe generowane przez AI i infografiki mogą być gotowe w ciągu kilku dni roboczych, podczas gdy filmiki produktowe mogą wymagać nieco więcej czasu. Dokładny czas realizacji jest ustalany indywidualnie na etapie zamówienia, aby zapewnić najwyższą jakość usług.

Jakie są koszty?

+

Nie ma jednej ogólnej odpowiedzi na to pytanie. Koszty są zależne od kilku czynników, takich jak ilość zamówionych zdjęć, rodzaj wideo, długość filmików oraz dodatkowe usługi, takie jak lektor AI czy infografiki. Po przedstawieniu szczegółów zamówienia przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę, aby zapewnić najlepszy stosunek ceny do jakości.

Jak wygląda proces zamówienia usługi?

+

Proces zamówienia usługi jest prosty i intuicyjny. Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły Twoich potrzeb. Następnie przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Po zaakceptowaniu oferty przystępujemy do realizacji zamówienia, a gotowe materiały dostarczamy w uzgodnionym terminie.

Zaufało nam już ponad

1400 klientów z Polski i zagranicy

„Dziękuję i na pewno będę polecać!”

Szukając wykonawcy strony będącej wizytówką mojej firmy, trafiłam na projekty firmy Studio Kreacja. Po pierwszej rozmowie z Panem Przemysławem Bazanowskim wiedziałam, że to strzał w dziesiątkę! Strona spełnia moje wszelkie oczekiwania. Jest funkcjonalna, oryginalna, estetyczna i zaprojektowana idealnie do moich potrzeb. Ludzie pracujący w Studio Kreacja są rzetelni, terminowi i bardzo kreatywni! Dziękuję i na pewno będę polecać!

Joanna Karpińska

Biuro tłumaczeń językowych

„bardzo pomocni”

Firma Studio Kreacja wykonywała dla nas stronę internetową. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaproponowanych i wdrożonych rozwiązań i projektów. Również obsługa powdrożeniowa zasługuje na uznanie, wszelkie potrzebne zmiany wprowadzane są natychmiast. Pracownicy Studio Kreacja są również bardzo pomocni w przypadku pytań związanych z samodzielną obsługą strony. Będziemy na pewno kontynuować współpracę z firmą Studio Kreacja.

Iwona Ślebodzińska

Beauty College

„w jak najlepszym porządku”

Jeszcze raz dziękujemy za wykonanie zlecenia. Jeśli chodzi o wskazówkę, co moglibyście poprawić, ciężko mi cokolwiek wymyślić. Z mojej strony wszystko było w jak najlepszym porządku.

Adam Doliński

Proxima Sp.j.

Nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie?

Skontaktuj się z nami

Strony internetowe

Sylwia Karczyńska

Account Manager

tel. 570 820 704

sylwia@studiokreacja.pl

Formularz kontaktowy

Strony internetowe

Agnieszka Pawlak

Account Manager

tel. 514 820 704

agnieszka@studiokreacja.pl

Formularz kontaktowy
fotografia produktowa
fotografia kulinarna
packshoty
zdjęcia produktowe
fotograf