Autor wideo

Poradnik wideo

Skuteczny sklep internetowy

E-marketing

Dostarczymy Ci użytkowników przy wykorzystaniu 3 sprawdzonych kierunków. Social Media, Pozycjonowanie Google, E-mail marketing. Co więcej. Pozyskiwanie użytkowników z tych 3 obszarów na raz przyniesie dużo lepsze rezultaty niż się spodziewasz.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się

SOCIAL MEDIA

POZYCJONOWANIE SEO

E-MAIL MARKETING

Social Media, które budują świadomość Twojej marki i pozyskują konkretne leady

W social media życie postów jest bardzo krótkie. Wiemy jednak, co zrobić aby utkwić w głowie klienta na dłużej. Systematyczne działania, spójny przekaz, dynamiczna kreacja i wąsko zawężane kampanie przyniosą Ci 2 konkretne rezultaty. Zwiększoną świadomość oraz leady.

Jeśli sprzedajesz online, to jeszcze jedno. Zyskasz nowych klientów, którzy wejdą na Twój sklep i dokonają zakupu, bo wyświetlimy im Twoje produkty w atrakcyjnej formie. Co więcej, jeśli wyjdą ze sklepu, to nie odpuścisz ich na krok i Twoje produkty będą za nimi podążać podczas korzystania z Facebook lub Instagram.

Optymalizacja SEO, która jest jak dobrze pielęgnowane drzewko. Coraz mniej podlewania (kasy), coraz więcej owoców (klientów).

W pozycjonowaniu jest trochę magii, ale tylko trochę. 95% efektów to przestrzeganie dziesiątek zasad, w tym wytycznych Google. Na efekty składa się również odpowiednia metodologia pozycjonowania i optymalizacji treści. 

Nie musisz rozumieć jak skonstruować odpowiednio stronę, a także jak ja przyśpieszyć. Od tych zadań masz nas. 

A jeśli masz stronę lub sklep i chcesz  mieć więcej nowych klientów, to nie tylko możesz, ale powinieneś umocnić się w zakresie SEO. 

E-mail marketing nie działa?
Nic bardziej mylnego. Codziennie ktoś zamawia i kupuje dzięki wiadomości na email.

Ilu to już klientów mówiło mi, że nie wierzy w newslettery i mailingi. Tymczasem sami klikali w nasze wiadomości. Sami odpisywali na te wiadomości. Sami po przeczytaniu naszej oferty składali zamówienie. 

Dlatego to działa i będzie działać. Jest tylko jedna ważna zasada. Nie wysyłaj zwykłych wiadomości, bezwartościowych treści, czy typowych reklam. 

Zrób to dobrze z naszą pomocą. Wiemy, co wysyłać i jak to zrobić, aby z prostych wiadomości mail Twoi odbiorcy zamawiali Twoje usługi lub produkty, albo umawiali się na spotkanie.

projekty stron www Jarocin

Zaufało nam już ponad

1400 klientów z Polski i zagranicy

„Dziękuję i na pewno będę polecać!”

Szukając wykonawcy strony będącej wizytówką mojej firmy, trafiłam na projekty firmy Studio Kreacja. Po pierwszej rozmowie z Panem Przemysławem Bazanowskim wiedziałam, że to strzał w dziesiątkę! Strona spełnia moje wszelkie oczekiwania. Jest funkcjonalna, oryginalna, estetyczna i zaprojektowana idealnie do moich potrzeb. Ludzie pracujący w Studio Kreacja są rzetelni, terminowi i bardzo kreatywni! Dziękuję i na pewno będę polecać!

Joanna Karpińska

Biuro tłumaczeń językowych

„bardzo pomocni”

Firma Studio Kreacja wykonywała dla nas stronę internetową. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaproponowanych i wdrożonych rozwiązań i projektów. Również obsługa powdrożeniowa zasługuje na uznanie, wszelkie potrzebne zmiany wprowadzane są natychmiast. Pracownicy Studio Kreacja są również bardzo pomocni w przypadku pytań związanych z samodzielną obsługą strony. Będziemy na pewno kontynuować współpracę z firmą Studio Kreacja.

Iwona Ślebodzińska

Beauty College

„w jak najlepszym porządku”

Jeszcze raz dziękujemy za wykonanie zlecenia. Jeśli chodzi o wskazówkę, co moglibyście poprawić, ciężko mi cokolwiek wymyślić. Z mojej strony wszystko było w jak najlepszym porządku.

Adam Doliński

Proxima Sp.j.

Nie ma tu odpowiedzi na twoje pytanie?

Skontaktuj się z nami

Strony internetowe

Sylwia Karczyńska

Account Manager

tel. 570 820 704

sylwia@studiokreacja.pl

Formularz kontaktowy

Strony internetowe

Agnieszka Pawlak

Account Manager

tel. 514 820 704

agnieszka@studiokreacja.pl

Formularz kontaktowy

Baza wiedzy

Ostatnio na blogu